
Openingsmiddag Boeren Bruiloft Aalst-Waalre
AlgemeenWAALRE - Met de verbroederingsbrunch, op dinsdag 17 februari van dit jaar, nam de Boeren Bruiloft afscheid van de carnaval. Voor boerenbruidspaar Esther en Leon en bruidsmeisjes Flore en Feline zat hun taak er op. Nu is er een nieuw boerenbruidspaar aan de beurt om carnavalsseizoen 2026-2027 te openen.
De voorzitters van AWC de Keien, C.C. de Baltrappers en stichting Boeren Bruiloft Aalst-Waalre, overleggen samen welke activiteiten ze komend seizoen hebben gepland. Zo krijgt iedere vereniging de ruimte en zitten ze niet in elkaars vaarwater. Sinds enkele jaren neemt de Boeren Bruiloft het voortouw met de openingsmiddag.
Meestal starten de activiteiten rond de Elfde van de Elfde. Dit jaar valt de openingsmiddag vroeger dan gebruikelijk namelijk op zondag 8 november en is weer in Ontmoetingscentrum de Pracht, de Pracht 2. De zaal gaat open om 14:30 uur en om 15:11 uur wordt het boerenbruidspaar bekendgemaakt. Daarna is er gelegenheid kennis met ze te maken. De middag duurt tot 17:30 uur. De toegang is gratis.
Meer weten over de Boerenbruiloft? Kijk op:
https://www.facebook.com/boerenbruiloftaalstwaalre















