
Vrijdag film in de AD-kerk: ‘Io Sono Li’
Algemeen 90 keer gelezenWAALRE - In de Agnus Dei-kerk is vrijdag 24 april de Frans-Italiaanse film ‘Io sono Li’ uit 2011, te zien. Aanvang is 19.30 uur.
De Chinese immigrante Shun Li werkt in een naaiatelier net buiten Rome. Ze werkt keihard, vooral om het mogelijk te maken haar zoon, die nog in China woont, over te laten komen. Op een dag wordt ze overgeplaatst naar Chioggia, een eilandje in de buurt van Venetië, waar ze als serveerster aan de slag gaat. Tussen haar en vaste klant Bepi, ook wel ‘de Dichter’ genaamd, ontstaat een warme vriendschap. Met deze uit het vroegere Joegoslavië afkomstige visser deelt ze de liefde voor poëzie. De gemeenschap reageert echter zeer afwijzend op deze vriendschap.
De trailer van de film is te vinden via https://www.youtube.com/watch?v=1DGTeKMZeYk
De filmwerkgroep vraagt een bijdrage van 10 euro per persoon. Dit maakt het mogelijk na afloop met koffie, thee of een licht (non-)alcoholisch drankje én met wat zoutjes te genieten in de centrale hal en in een ontspannen sfeer na te praten.
Reserveren kan via
www.kemperpodium.nl
en u kunt contact betalen of met pin.















