
Opening verbouwde BSO Aalsterbos op 25 augustus
Algemeen 543 keer gelezenWAALRE - Op maandag 25 augustus om 14.00 uur wordt de nieuwe BSO in Kindcentrum Aalsterbos in Waalre op feestelijke wijze geopend. Tijdens dit moment zal een aantal kinderen hun nieuwe opvanglocatie officieel openen door samen het lint door te knippen.
Het afgelopen jaar is er hard gewerkt aan een omgeving die niet alleen mooi en inspirerend is, maar die vooral aansluit bij wat wij belangrijk vinden: een plek waar kinderen met plezier naartoe komen, waar volop ruimte is voor talentontwikkeling en waar zij samen kunnen spelen, ontdekken en groeien.
Interieur als derde pedagoog
In de inrichting van de nieuwe BSO zijn drie thema’s terug te vinden:
- water (4 t/m 6 jaar),
- land (6 t/m 8 jaar) en
- lucht (8+ jaar).
Met onder andere een legomuur, atelier, leesgolf, bouwpodium, techniekhoek, ‘chilldome’ en plantenkas is er voor alle leeftijden een passend en boeiend aanbod. Bij Atalenta geloven we namelijk dat de ruimte waarin kinderen zich bevinden, hen niet alleen veiligheid biedt, maar ook hun ontwikkeling bevordert. De ruimte fungeert als ‘derde pedagoog’, die kinderen ondersteunt in hun emotionele, sociale en cognitieve groei. Van kleurkeuzes tot meubels – alles is zorgvuldig op elkaar afgestemd om een omgeving te creëren waarin kinderen zich geborgen en uitgedaagd voelen.

















