Van zaterdag 22 augustus tot en met dinsdag 25 augustus staat de kermis op de Markt in Waalre.
Van zaterdag 22 augustus tot en met dinsdag 25 augustus staat de kermis op de Markt in Waalre.

Kermis Waalre 2026: groter dan ooit!

Algemeen 129 keer gelezen

WAALRE - Van zaterdag 22 tot en met dinsdag 25 augustus staat op de Markt in Waalre weer de kermis, dit jaar uitgebreider dan voorgaande edities.

Met de toevoeging van de populaire rupsbaan, een kinderzweefmolen en de terugkeer van de schietsalon is er voor ieder wat wils. Jong en oud kan vier dagen lang genieten van een gezellige dorpskermis vol attracties en vermaak. Mede dankzij een doneeractie waar diverse bewoners en bedrijven een bijdrage aan leverde is de groei van de kermis mogelijk gemaakt. 
Natuurlijk zijn er ook de vaste waardes zoals onder andere de draaimolen, lekkere oliebollen, de grijpers, trampoline en eendjes vissen.

Kleurplaat

Op zaterdagmiddag kunnen kinderen een kleurplaat inleveren bij de grijpkranen en kans maken op een kermis-VIP-pakket. De kleurplaat is te downloaden via de facebookpagina van de kermis:
https://www.facebook.com/kermiswaalre

Openingstijden

De kermis is open op zaterdag 22 en zondag 23 augustus vanaf 14.00 uur, en op maandag 24 en dinsdag 25 augustus vanaf 15.00 uur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant