
Avondwandel4daagse Valkenswaard
AlgemeenVALKENSWAARD - Scouting Sint Maarten houdt van maandag 2 tot en met vrijdag 6 juni de Avondwandel4daagse in Valkenswaard.
De wandeltochten zijn geschikt voor jong en oud. Er zijn elke avond 3 routes, 5, 10 en 15 kilometer. De tochten lopen veelal door de mooie bossen en natuur van Valkenswaard.
Er kan elke dag gestart worden van 18:00 tot 19:30 uur vanaf de blokhut de Aerdbrand, Luikerweg 140 Valkenswaard.
Deelname kost voor kinderen 3 euro en voor volwassenen 5 euro. Wie een medaille na afloop wil, betaalt daar 2,50 euro extra voor. Een losse dag meelopen mag natuurlijk ook, dat kost 2,50 euro per persoon. Inschrijven kunt u gewoon op de 1e wandeldag doen.
Dus heb je zin om komende week weer lekker te wandelen, trommel je ouders, vriendjes, vriendinnetjes en klasgenoten op.
En heb je vragen, stel ze gerust via de Facebook- of Instagrampagina:
www.facebook.com/SintMaartenValkenswaard
of
www.instagram.com/avondwandel4daagsevalkenswaard